Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

W związku z koniecznością przygotowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2024-2031 udostępnia się obywatelom gminy Kcynia ankietę online. Zachęcamy do zapoznania się z teścią ankiety i do jej wypełnienia.

Ankieta dla mieszkańca gminy Kcynia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDiW4RW1grdSgcojY6pnOc3XAYsDlAF6JZl_bLvlncNhYcSg/viewform?fbclid=IwAR0aQue7f1CvjMuMf46XcHcU4tNCp0AkLjiv8bQjFchU6KdUDE2u6QELO_I

 

W związku z koniecznością przygotowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2024-2031 udostępnia się ankietę obywatelom gminy Kcynia. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni informuje, że w dniu 25 sierpnia 2023 r. tutejsza jednostka organizacyjna będzie czynna w godzinach od 7.00 do 10.45. 

Czym jest Szlachetna Paczka, można przeczytać pod tym linkiem: Szlachetna Paczka - Strona główna

 

Wolontariusze zmieniają wiele małych światów

Mądre pomaganie to więcej niż działanie na rzecz dobra. Mądre pomaganie zostawia ślad. Zmienia. Co roku tysiące osób z różnych zakątków Polski bierze udział w wolontariacie Szlachetnej Paczki. Mówią: „Robię to, bo widzę, że pomoc jest realnie potrzebna i możliwa”, „Zaczęłam wierzyć w siebie, w swoją siłę. W to, że niemożliwe nie istnieje”, „Nie raz widziałem, jak dawaliśmy ludziom nadzieję na przyszłość”. Kiedy pomagamy rodzinom, zmieniamy nie tylko kolejne tygodnie czy miesiące ich życia, ale często zmieniamy ich i nasz świat. Ze świata biedy na świat bezpieczniejszy, z możliwościami, świat, w którym patrzymy na innych z nadzieją, większą empatią i wrażliwością. „W mojej rozpaczy i ciemności pojawiło się światło”, „Od teraz każdy kolejny poranek będzie dla nas pewniejszy” - mówią rodziny włączone do Szlachetnej Paczki. Zmieniamy wiele małych światów, zmieniając w ten sposób nasz wspólny.


Doświadcz radości z pomagania

„Dzięki Paczce mogę sprawić, że płacz osób w potrzebie zamieni się w uśmiech.” - to Ty decydujesz, które z rodzin i jakiego wsparcia potrzebują, by w ich życiu mogła wydarzyć się trwała zmiana na dobre. Weekend Cudów, kiedy przez Twoje ręce pomoc materialna dotrze do najbardziej potrzebujących rodzin, to moment radości, która staje się udziałem każdej ze stron. Szczęście, wzruszenie, poczucie bycia ważnym w czyimś życiu – w tej wielkiej, ogólnopolskiej machinie dobra pozytywne emocje nie omijają nikogo. „Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję, gdy widzę radość u innych. Czuję się, jakbym pomagała zmienić świat na lepsze” - dołącz do wolontariatu w Szlachetnej Paczce i doświadcz satysfakcji i poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie!


ZmieniaMY świat na dobre

W Paczce pojedynczy Wolontariusz_ka ma realny wpływ na zmianę małych światów Rodzin z najbliższej okolicy. W 2022 roku w Szlachetną Paczkę włączyło się ponad 12 tysięcy wolontariuszy i wolontariuszek. Odwiedzili niemal 23 tysiące rodzin i zdecydowali o włączeniu do programu prawie 15,5 tysiąca z nich. “Zachwyciłem się jak początkowo obcy ludzie mogą razem stworzyć zespół i

realnie pomóc ludziom z okolicy, a potem doświadczasz takich emocji jak tutaj” - mówi jeden z wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Razem zmieniamy świat na dobre.


Problem – o ubóstwie

W Szlachetnej Paczce niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym. Rodzinom i osobom samotnym, które z powodu choroby, niepełnosprawności czy następstw nieszczęśliwych wypadków popadły w, często skrajną, biedę. Ubóstwo wyklucza – spycha na margines społeczny, odbiera godność i nadzieję na zmianę. Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. “Jest tyle zła i bólu na świecie, tyle samotności... kiedy wychodzisz od Rodziny a ostatnie co widzisz to łzy wzruszenia i radość na twarzach, masz wrażenie, że wszystko inne przestaje mieć znaczenie.” - mówi wolontariuszka. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny.


 

Jak zostać wolontariuszem/wolontariuszką?

Chcesz zostać Wolontariuszem_ką Szlachetnej Paczki? To proste! Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt ze strony rekrutera ze Szlachetnej Paczki.

 


Zadania wolontariusza/wolontariuszki


1. Spotyka się z Rodzinami, które potrzebują pomocy

Bez Wolontariuszy nie byłoby Szlachetnej Paczki, to dzięki Wam docieramy bezpośrednio do osób żyjących w biedzie. W całej Polsce potrzebujemy 9,5 tys. Wolontariuszy i Wolontariuszek, którzy będą spotykać się z Rodzinami.


2. Współpracuje z Darczyńcą

Wolontariusz/Wolontariuszka odwiedza rodziny w potrzebie w swojej okolicy – poznaje ich historie i decyduje, jaka pomoc będzie najlepszą formą wsparcia. Kiedy Darczyńca decyduje się na przygotowanie pomocy dla konkretnej Rodziny– wspiera go radą.


3. Koordynuje dostarczenie paczki

W czasie grudniowego „Weekendu Cudów” przejmuje paczkę od Darczyńców i pomaga dostarczyć ją Rodzinie, którą ma pod opieką.

 

Zmieniamy świat na dobre!

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i zostań Wolontariuszem_ką Szlachetnej Paczki.

 

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Panem Sebastianem CiastekSebastian Ciastek
Menadżer Operacyjny Szlachetnej Paczki
Stowarzyszenie WIOSNA
ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków  ///  sebastian.ciastek@wiosna.org.pl ///  785 501 800
UWAGA: Od 01.08.2023r. nowy adres biura Stowarzyszenia WIOSNA: ul. Wielicka 20, 30-552 Kraków.

 

Stowarzyszenie Sursum Corda prowadzi EDUKACJĘ PRAWNĄ, która zmierza do podniesienia świadomości prawnej społeczeństwa.

By zwiększyć świadomość seniorów w temacie zagrożeń podczas zakupów, Stowarzyszenie Sursum Corda przygotowało DARMOWE MATERIAŁY EDUKACYJNE zawierające:

 • prezentację,
 • schemat informacyjny (w formie e-planszy).

Materiały zawierają praktyczne porady, na co zwracać uwagę podczas kupowania produktów, jak reagować na propozycje otrzymania darmowych prezentów, a także jak zachować się w przypadku zaproszenia na prezentację drogich sprzętów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 02.05.2023 r. w Mroczy funkcjonuje Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży - I poziom referencyjny NFZ (ul. Nakielska 5, 89-115 Mrocza).

Do placówki mogą się zgłosić osoby posiadające ubezpieczenie w Narodowym Funduszu Zdrowia i na tej podstawie korzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych lub psychoterapeutycznych (nie jest wymagane skierowanie od lekarza). 

Uczniowie, rodzice oraz ich dzieci mogą skorzystać z pomocy ośrodka w przypadku występowania niepokojących objawów związanych z szeroko rozumianymi problemami psychicznymi, trudnościami emocjonalnymi (ośrodek przyjmuje dzieci i młodzież do 18 r.ż.).  

W ramach oferowanej pomocy, można skorzystać głównie z porady psychologicznej, diagnozy psychologicznej, sesji psychoterapii indywidualnej, sesji wsparcia psychospołecznego.

 

Więcej informacji na temat ośrodka, mogą Państwo znaleźć:

 

Informuje Pani Monika Kemnitz Psycholog i Koordynator Ośrodka 

 

NZOZ Ośrodek Profilktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego Małgorzata Prystupa
ul. Ogrodowa 46, 22-100 Chełm
NIP 9191048719, REGON 95049446900046

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży
ul. Nakielska 5, 89-115 Mrocza
Kody resortowe: V - 05, VII - 043, VIII - 1791

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni ogłasza nabór osób do świadczenia usługi opieki wytchnieniowej w ramach realizacji Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023 Pobyt dzienny.  

Program realizowany jest przy wsparciu finansowym ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

 

CZĘŚĆ I

Miejsce pracy - teren Gminy Kcynia – Stalówka w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej:

Osoba wymagająca opieki: Dziecko, lat 5

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☐;
 3. zaburzenia psychiczne ☒;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☒;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☒;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne ☒.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcie:

 1. czynności samoobsługowe Tak/Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak/Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak/Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak/Nie ;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak/Nie 

 

CZĘŚĆ II

Miejsce pracy - teren Gminy Kcynia – Kcynia w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej:

Osoba wymagająca opieki: Dziecko, lat 6

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☐;
 3. zaburzenia psychiczne ☒;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☐;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☐;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne ☐.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcie:

 1. czynności samoobsługowe Tak /Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak /Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak /Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak /Nie ☐;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak /Nie .

 

 CZĘŚĆ III

Miejsce pracy - teren Gminy Kcynia – Sipiory w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej:

Osoba wymagająca opieki: Osoba dorosła,

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☐;
 3. zaburzenia psychiczne ☐;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☒;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☐;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne ☐.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcie:

 1. czynności samoobsługowe Tak /Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak /Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak /Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak /Nie ☐;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak /Nie .

 

CZĘŚĆ IV Miejsce pracy - teren Gminy Kcynia – Kcynia  w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej:

Osoba wymagająca opieki: Osoba dorosła,

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☐;
 3. zaburzenia psychiczne ☐;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☐;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☐;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne☒.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcie:

 1. czynności samoobsługowe Tak /Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak /Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak /Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak /Nie ;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak /Nie .

 

CZĘŚĆ V – 2 DZIECI

Miejsce pracy - teren Gminy Kcynia – Kcynia w miejscu zamieszkania osoby niepełnosprawnej:

I. Osoba wymagająca opieki: Dziecko, lat 2,

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☒;
 3. zaburzenia psychiczne ☐;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☐;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☐;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne ☒.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcie:

 1. czynności samoobsługowe Tak /Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak /Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak /Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak /Nie ☐;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak /Nie .

 

II. Osoba wymagająca opieki: Dziecko, lat 5,

Rodzaj niepełnosprawności:

 1. dysfunkcja narządu ruchu (paraplegia, tetraplegia, hemiplegia; dziecięce porażenie mózgowe; stwardnienie rozsiane; dystrofia mięśniowa; przebyta przepuklina oponowo – rdzeniowa) ☐;
 2. dysfunkcja narządu wzroku ☐;
 3. zaburzenia psychiczne ☒;
 4. dysfunkcje o podłożu neurologicznym ☐;
 5. dysfunkcja narządu mowy i słuchu ☐;
 6. pozostałe dysfunkcje, w tym intelektualne ☒.

 

W jakich czynnościach w szczególności wymagane jest wsparcia:

 1. czynności samoobsługowe Tak /Nie ;
 2. czynności pielęgnacyjne Tak /Nie ;
 3. w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełniania ról społecznych Tak /Nie ;
 4. w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania Tak /Nie ☐;
 5. w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem Tak /Nie .

 

Usługi opieki wytchnieniowej dla opiekuna sprawującego bezpośrednią opiekę nad więcej niż jedną osobą niepełnosprawną muszą być realizowane w tym samym czasie, z zastrzeżeniem zapewnienia indywidualnego wsparcia.

Warunki zatrudnienia - umowa zlecenie w trakcie realizacji Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „ Opieka wytchnieniowa ” – edycja 2023

Usługi opieki wytchnieniowej mogą świadczyć:

Osoby posiadające dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej/pielęgniarka lub innym, zapewniającym realizację usługi opieki wytchnieniowej w zakresie adekwatnym do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej (wynikających z karty zgłoszenia, której wzór stanowi załącznik nr 7 do Programu) lub osoby posiadające, co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzieleniu bezpośredniej pomocy/opieki osobom niepełnosprawnym, w tym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu itp. Posiadane doświadczenie powinno zostać udokumentowane pisemnym oświadczeniem podmiotu, który zlecał udzielanie bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym.

 

Wymagania formalne kandydata na realizację usług:

 • Osoby mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • Osoby niekarane, mające nieposzlakowaną opinię;
 • Osoby posiadają obywatelstwo polskie;
 • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych zadań;
 • Osoby mające umiejętność pracy z klientem i wysoką kulturę osobistą.

 

Wykaz dokumentów wymaganych przy składaniu ofert:

 • CV;
 • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych;
 • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
 • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • oświadczenie kandydata o następującej treści: „Oświadczam, że nie byłem/byłam skazany/skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe”;
 • kopie dyplomów świadectw potwierdzających wykształcenie;
 • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (kopie świadectw pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu);
 • kopie innych zaświadczeń dokumentujących posiadane umiejętności, ukończone kursy, studia podyplomowe, itp. ;
 • dokumenty w języku obcym powinny być przetłumaczone na język polski (dopuszczalne jest, aby dokumenty zostały przetłumaczone przez samego kandydata);

 

Niekompletne i nieprzetłumaczone oferty nie będą rozpatrywane.

 

W przypadku świadczenia usługi opieki wytchnieniowej na rzecz dzieci niepełnosprawnych do 16 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wymagane jest także:

 • zaświadczenie o niekaralności
 • informacja o niefigurowaniu w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym w postaci wydruku pobranej informacji z Rejestru.

 

Oświadczenia składane przez kandydata oraz CV muszą być opatrzone jego podpisem i datą.

Kopie dokumentów powinny być potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem.

Głównym celem Programu jest wsparcie członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad:

dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobami niepełnosprawnymi posiadającymi:

orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie traktowane na równi z orzeczeniem wymienionym w lit. a, zgodnie z art. 5 i art. 62 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2021r. poz. 573 z zm.)

‒ poprzez możliwość uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usługi opieki wytchnieniowej.

Opieka wytchnieniowa ma za zadanie odciążenie członków rodzin lub opiekunów osób niepełnosprawnych poprzez wsparcie ich w codziennych obowiązkach lub zapewnienie czasowego zastępstwa. Dzięki temu wsparciu osoby zaangażowane na co dzień w sprawowanie opieki dysponować będą czasem, który będą mogły przeznaczyć na odpoczynek i regenerację, jak również na załatwienie niezbędnych spraw. Usługi opieki wytchnieniowej mogą służyć również okresowemu zabezpieczeniu potrzeb osoby niepełnosprawnej w sytuacji, gdy opiekunowie z różnych powodów nie będą mogli wykonywać swoich obowiązków.

Usługi w formie pobytu dziennego mogą być świadczone w godzinach 6.00 - 22.00. Maksymalna długość świadczenia formy nieprzerwanego pobytu dziennego wynosi 12 godzin dla jednej osoby niepełnosprawnej.

Planuje się wsparcie w ilości maksymalnej 185 godzin usług dla każdej części zamówienia.

Zgodnie z wnioskiem złożonym do programu Opieka Wytchnieniowa -  edycja 2023, koszty związane z realizacją usług opieki wytchnieniowej finansowane z Programu:

w ramach pobytu dziennego, nie mogą przekroczyć 39,95 zł brutto za godzinę wynagrodzenia osoby sprawującej opiekę nad osobą niepełnosprawną w miejscu zamieszkania. W przypadku realizacji usług opieki wytchnieniowej dla więcej niż jednej osoby niepełnosprawnej kwota dofinansowania przysługuje na drugą i kolejną osobę niepełnosprawną w wysokości do 50% powyższej kwoty.

 

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni, ul. Libelta 28, 89-240 Kcynia lub za pośrednictwem poczty z adresem zwrotnym, w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór do świadczenia usług opieki wytchnieniowej – edycja 2023” w terminie do dnia 31 maja 2023 do godziny 15.00 (decyduje data wpływu do MGOPS w Kcyni). Oferty przesłane poprzez e-mail nie będą rozpatrywane.

Wszelkie informacje dotyczące Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023” można uzyskać pod numerem telefonu 52 384 76 78

INFORMACJA O WYNIKU NABORU KANDYDATÓW NA

WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Inspektor ds. płac – 1 etat

 

 1. Nazwa i adres jednostki:

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Libelta 28, 89-240 Kcynia.
 

 1. Stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. płac – 1 etat.
   
 2. Imię  i nazwisko wybranego kandydata :
 1. Małgorzata Wojtecka, zam. Stalówka

 

 1. Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W postępowaniu kwalifikacyjnym kandydatka spełniła wymogi formalne dot. wykształcenia i stażu pracy, wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem teoretycznym wymaganym na proponowanym stanowisku pracy.

inspektor ds. płac

INFORMACJA O WYNIKU NABORU KANDYDATÓW NA

WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Inspektor ds. obsługi księgowej – 1 etat

 

 1. Nazwa i adres jednostki:

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Libelta 28, 89-240 Kcynia.
 

 1. Stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. obsługi księgowej – 1 etat.
   
 2. Imię  i nazwisko wybranego kandydata :
 1. Anna Ciesielska, zam. Wągrowiec

 

 1. Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W postępowaniu kwalifikacyjnym kandydatka spełniła wymogi formalne dot. wykształcenia i stażu pracy, wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem teoretycznym wymaganym na proponowanym stanowisku pracy.

inspektor ds. obsługi księgowej 

 
1 do 10 z 160