Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

Wolontariusze będą mogli dokonywać zgłoszeń za pośrednictwem specjalnej platformy, wypełniając odpowiedni formularz lub kontaktując się z miejscowym ośrodkiem pomocy społecznej.

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej udostępniło listę psychoterapeutów, którzy bezpłatnie udzielą wsparcia psychologicznego. Sprawdź jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

Zarządzeniem Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni z dnia 17 marca 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania Ośrodka

Porady prawne udzielane będą przez telefon i z wykorzystaniem środków porozumiewania sie na odległość

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni w związku z komunikatem władz państwowych, informuje o ograniczeniu do odwołania osobistego przyjmowania interesantów.

Jeżeli jest taka możliwość prosimy o załatwianie spraw urzędowych za pośrednictwem platformy e-PUAP, drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Wizyty środowiskowe/domowe realizowane będą tylko w szczególnych przypadkach.

Praca terenowa zawieszona do odwołania.

Faktury potwierdzające poniesione koszty w ramach stypendium szkolnego będą przyjmowane w późniejszym terminie.
Przewidywany termin przyjmowania faktur to okres od 20 do 30 kwietnia 2020 r., natomiast wypłata za okres I-IV 2020 r. nastąpi w maju 2020 r., jednakże nie jest to termin ostateczny. W sprawie dokładnej daty przyjmowania faktur prosimy śledzić Biuletyn Informacji Publicznej Ośrodka i aktualności na stronie www.kcynia.pl, bądź kontaktować się pod numerem telefonu 52 384 87 50.

W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kcyni. tel. (52) 3847 678, 534-839-481, 531-173-994, e-mail: mgops@mgops-kcynia.pl

 

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w naszym Ośrodku będzie nadal dostępny. Osoby zainteresowane konsultacją ustalają termin wizyt z pracownikiem PCPR telefonicznie lub przy pomocy poczty elektronicznej

Zachęcamy do zapoznania się z planem postępowań o udzienie zamówień, jakie Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni przewiduje przeprowadzić w 2020 r.

W DNIU 31 grudnia 2019 r. (WTOREK) Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będzie czynny od godziny 07:00 do godziny 13:00.

Z UWAGI NA POWYŻSZE ZAPRASZAMY W TYM DNIU DO ZAŁATWIANIA SPRAW W PODANYCH GODZINACH.

ZA UTRUDNIANIA PRZEPRASZAMY.

Zapraszamy zainteresowanych już 13 grudnia 2019 r. do siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni.

W ramach wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023 osoby zainteresowane dożywianiem dzieci w żłobkach, przedszkolach lub w szkołach mogą składać wnioski w siedzibie Ośrodka o przyznanie pomocy w formie posiłków od dnia 02 grudnia 2019 r. do 20 grudnia 2019 r.

 
1 do 10 z 81