Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

Opóźniona wypłata świadczeń rodzinnych

Pani Teresie Nowakowskiej najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci Ojca składają Kierownik i pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni.

Projekt pn. "Wsparcie osób starszych i kadry świadczące usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego". Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Radca prawny udziela porad telefonicznie - wystarczy zadzwonić do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią pod wskazany numer telefonu.

Dom nie jest dla Ciebie bezpiecznym miejscem?

Jesteś sąsiadem osób, które mogą być w niebezpieczeństwie z powodu doświadczanej przemocy?

Skontaktuj się z naszym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zadzwoń na Policję lub do "Niebieskiej Linii".

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni informuje, że do 1 czerwca 2020 r. należy dostarczyć opisane faktury, rachunki potwierdzające poniesione koszty na wydatki w ramach stypendium szkolnego za okres I-VI 2020 r.

Wypłata stypendium szkolnego nastąpi w dniu 16 czerwca 2020 r.

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej udostępniło listę psychoterapeutów, którzy bezpłatnie udzielą wsparcia psychologicznego. Sprawdź jak skorzystać również z bezpłatnej konsultacji z psychologiem zatrudnionym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kcyni.

W związku z trwającym ograniczeniem osobistego przyjmowania interesantów informuje się, iż termin przyjmowania faktur zostaje przesunięty

 
1 do 10 z 92