Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

Zachęcamy do zapoznania się z planem postępowań o udzielenie zamówień, jakie Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni przewiduje przeprowadzić w 2021 r.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. (czytaj dalej)

W dniu 24 grudnia 2020 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni będzie nieczynny.

Z okazji świąt upamiętniających narodzenia się Pana Jezusa Chrystusa życzymy wszystkim klientom naszego Ośrodka błogosławieństw i łask Bożych.

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia dla Pani Marioli Komendy z powodu śmierci Mamy składają Kierownik i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni.

Komunikat dotyczący programu rządowego zorientowanego na zapewnienie wsparcia Seniorom w wieku 70+. Bezpośrednim realizatorem projektu na terenie naszej gminy jest Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni.

Osoby pokrzywdzone przemocą domową zachęca się do korzystania z Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Biura Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz dyżurów prawników w wybranych miastach województwa kujawsko-pomorskiego.

Masz pytania w sprawie kwarantanny związanej z COVID-19? 

Prosimy o zgłaszanie się telefonicznie do naszego Ośrodka o pomoc w organizowaniu zakupów.

W związku ze stanem epidemii koronawirusa na obszarze kraju PRZYPOMINA SIĘ, że w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kcyni  występują ograniczenia wyjazdów w teren pracowników socjalnych oraz asystentów rodziny do minimum. Osoby wymagające pomocy z tut. Ośrodka, w szczególności SENIORZY proszone są o kontakt telefoniczny z pracownikiem socjalnym pod numerem telefonu 52 3847 678.

 
1 do 10 z 102